Jesteś niezalogowany, zostań z nami na dłużej i ciesz się większą ilością wolnego od poprawności politycznej humoru. Zarejestruj się i baw się dobrze.

Zespół Darkmemes.pl

FAQ. - czyli to o co najczęściej pytacie

W związku z tym, że wszystko jest nowe narodziło się Wam wiele pytań. Dlatego postanowiliśmy je zebrać w jednym miejscu, tylko po to żebyście potem łatwo mogli znaleźć na nie odpowiedzi (i żeby admin nie musiał po 10 razy odpowiadać na to samo).

Huuurrr Duuur, nie mogem dodawać obrazgów i innych rzeczów.

Tak, zapewne masz niezweryfikowane konto. Jeśli w prawym górnym rogu masz czerwony trójkąt, kliknij go i przepisz tam kod z wiadomości e-mail, którą otrzymałeś po rejestracji.

OOOO!! Nooo!!! Bo nonoxx ma inny kolor nick'a niż ja.

Tak, nasz portal przyznaje rangi. Widocznie masz inną rangę.

Typie, typie typie, a za co te rangi? Pewnie jakieś płatne w morde jeża!

Za naje... pisanie dziesięciu tysięcy postów kurfa... Za czas stażu, za dostanie się na główną...

Właśnie - główna, jakoś sie możemy dogadać?

Nie, na główną trafiają obrazki plusowane zgodnie z algorytmem liczącym ilość głosów i aktywność użytkowników. Owszem jako admini, posiadamy możliwość wrzucenia czegoś na główną, ale jest to opcja przewidziana tylko dla sytuacji, gdy chcemy dodać ważne ogłoszenie.

A te kolorki, to jakie te rangi som?

Podział jest następujący:

  • "white" - biały kolor niewinności - w praktyce to Wasze 14 dni próby.
  • "green" - zielony kolor to symbol świeżości. Przez kolejne 90 dni zielony kolor będzie informował innych o tym, że jesteś nowy. Co mam mówić - jako świeżak będziesz na odstawce. Roman ci powie, co i jak. Na bajerę masz podklepywać do mnie. Przez pierwszy tydzień chodzisz na wszystkie spacery. Zobaczymy, czy nikt ci nie będzie jechał po rajtach. To kojo jest twoje.
  • "orange" - pomarańczka. Na tą rangę musisz się postarać. Spędzić z nami łącznie 104 dni oraz zaliczyć chociaż raz główną - to trochę potrwa, ale wierzymy w Ciebie!
  • "bordo" - prawde mówiąc nie wiem czy to bordowy czy czerwony - zależy od monitora - "bordo" to użytkownicy, których memy trafiły na główną w ilości hurtowej - minimum 10 obrazków na główniej.
  • "mod" - żółty kolor wskaże Ci moderatora. To jemu w pierwszej kolejności możesz zgłosić wszelakie problemy.
  • "adm" - administrator, właściwie ranga zarezerwowana dla pht - najwyższa władza portalu - on zdecydowanie rozwiąże każdy Twój problem.

Eeeeeee... Strona jest do dupy, komentarze nie działają...

Problemy mogą zdarzyć się wszędzie - nawet na darkmemes.pl (serio). Sprawdź czy masz zrobione wszystkie aktualizacje (system i przeglądarka).

A tego no, bo kolorki sie nie pokrywają...

Pierwsza wersja kolorów była trochę inna, poprawilismy ją względem sugestii uzytkowników, a wcześniej uzyskanych rang nie resetowaliśmy.

Jak używać tej magii w komentarzach?

To proste, aby oznaczyć użytkownika używamy @[nick], jeśli chcesz dodać obrazek, musisz podać link bezpośrednio do obrazka na przykład [img]https://i.imgflip.com/49ho6e.jpg[/img], dodatkowo są dodane takie znaczniki jak: [b] - porubienie.

Jak działają działy i filtrowanie contentu?

Działy i filtrowanie kontentu, to coś z czego jesteśmy bardzo dumni. W ustawieniach swojego profilu możesz ustawić które działy chcesz widzieć w poczekalni i na głównej. W ten sposób dla każdego z Was mamy wpełni konfigurowalną poczekalnie.