A co jeżeli?
A co jeżeli iluminati dawno mają algorytm obliczania liczb pierwszych przez co mogą łamać dowolne zabezpieczenia i likwidują każdego kto jest na tropie żeby świat myślał że poufna komunikacja jest poufna?
A co jeżeli iluminati dawno mają algorytm obliczania liczb pierwszych przez co mogą łamać dowolne zabezpieczenia i likwidują każdego kto jest na tropie żeby świat myślał że poufna komunikacja jest poufna?
Zostań gdzie jesteś @Krzychu77
2@Anonymouse ładnie to tak zakładać multikonta na własnej stronie? Xd
0@Anonymouse a sorki myślałem że nick specjalnie dopasowany do komentarza
1@Krzychu77 nie tym razem mój przyjacielu
1"bo żydzi..."
1@dla-kaczmar ciii goju
1To wtedy spoko. Jesteśmy skończeni.
0/Open: "trud_skonczon.exe"
If open
END/
@LaLuga co to za kod?! Stronę hakujesz??
1@Krzychu77 ta jezd!
0Przelej na moje konto 21,37 w pomiętym bilonie albo płyta główna strony zrobi brrrr!
@LaLuga w sensie zacznie działać? Okej
1@Krzychu77 dokładnie! I to....
0PRAWIDŁOWO!
Zaloguj się
Zarejestruj się
Ostrzeżenie: DarkMemes.pl
To nie jest kolejny „bezpieczny” portal z memami. Tutaj nie ma kagańca – treści są takie, jakimi tworzy je społeczność. Możesz zobaczyć to, czego nie przewidział Burnham, i to, co nie przeszłoby nigdzie indziej.
Explicit rhymes only. Administracja? Ma pilnować porządku technicznego, a nie banować za memy.
A więc zostałeś ostrzeżony. Witaj w Internecie.
Warning: wejście grozi śmiechem, szokiem kulturowym i nieodwracalnym wciągnięciem w chaos. Jeśli chcesz „safe content” – wróć na Facebooka.