User Avatar
1 tygodni temu
Komentarz

Ciężko pisać dłuższe komentarze w takiej szparce :p

Komentarz
3
1 tygodni temu
ostatnia aktualizacja

napisałem propozycję szablonu dla dark memes (tak wiem że nie będzie użyta, dla siebie tylko) i poniżej przedstawiam wynik pracy. brakuje jeszcze kilku elementów jak np przerzucanie stron ale ogólnie działa. większość animacji jest zrobiona poprzez style CSS i tylko niektóre (dodawanie plusa, dodawanie do ulubionych, plus na profil, kasowanie powiadomień) jest zrobione poprzez ubogi kod JS. zamysł był taki żeby na ekranie było widać minimum treści a pozostałe dopiero po najechaniu myszą na dany element. można samemu sprawdzić jak działają animacje i ogólnie całość: https://pastebin.com/uRWfF6z4 (na stronie z kodem jest przycisk download który zapisuje automatycznie plik jako html i można włączyć na telefonie)

ostatnia aktualizacja
13
2 tygodni temu
aktualizacja prac nad szablonem

https://pastebin.com/Up78SRSq szablon jest bardzo interaktywny więc na zdjęciu ciężko pokazać. jak kod zapisze się w HTML to działa na telefonie i kompie. w pastebin wystarczy kliknąć download i się zapisze z odpowiednim rozszerzeniem.

aktualizacja prac nad szablonem
6
2 tygodni temu
szablon

napisałem propozycję szablonu strony: https://pastebin.com/Yp0iKPUN (po zapisaniu w html działa na kompie i na telefonie) jak oceniacie?

szablon
6
2 tygodni temu
Admin ogarnij reklamy!

Nie da się tej dzi, znaczy darkmemes oglądać przez te jebane reklamy. Taki pomysł mam żeby 3 komentarze dziennie ściągały reklamy na jeden dzień a jeden post sciagał reklamy na 2 dni. Zmotywuje to ludzi do jakiegokolwiek ruchu na stronie który to ruch przyciągnie innych ludzi a jednocześnie odejmie frustracje i dodatkowo zachęci do korzystania.

11
<

Popularne